Pielgrzymka do Ławry Poczajowskiej na Ukrainie (2)

poczajew1

Parafia Prawosławna w Sosnowcu, Parafia Prawosławna w Krakowie, Parafia Prawosławna w Rzeszowie organizują rodzinną pielgrzymkę do Ławry Poczajowskiej na Ukrainie w terminie:

1 – 4.05.2018 r.

Program pielgrzymki:

  1. 01 maj 2018 r.: Wyjazd z Sosnowca i Krakowa. Moleben w cerkwi św. Mikołaja w Rzeszowie. Obiad (płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Ławry Poczajowskiej w godzinach wieczornych. Kolacja (we własnym zakresie). Nocleg w Domu Pielgrzyma.
  2. 02 maj 2018 r.: Nabożeństwa Poranne. Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Ławry i Skitu św. Ducha w Poczajowie. Nabożeństwo Wieczorne. Kolacja. Nocleg.
  3. 03 maj 2018 r.: Nabożeństwa Poranne. Śniadanie. Przejazd autokarem do Krzemieńca, zwiedzanie Monasteru Objawienia Pańskiego. Przejazd do źródełka św. Anny. Nabożeństwo Wieczorne. Kolacja. Nocleg.
  4. 04 maj 2018 r.: Św. Liturgia. Śniadanie. Wyjazd z Ławry. Przejazd autokarem do Lwowa. Zwiedzanie Lwowa i lwowskiej katedry św. Mikołaja Cudotwórcy. Przyjazd do Krakowa i Sosnowca w późnych godzinach wieczornych.

Koszt: 350 PLN/os. ( przy 50 os.)

Organizatorzy zapewniają:

  • Przejazd autokarem klasy Lux;
  • Ubezpieczenie KL (koszty leczenia) i NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków);
  • Nocleg w Domu Pielgrzyma w pokojach 5 – os. (uwaga: istnieje możliwość skorzystania z pokoi 2, 3 lub 4 - os. za dopłatą);
  • Wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja w dniu 02.05 oraz 03.05, śniadanie w dniu 04.05);
  • Opiekę przewodnika podczas zwiedzania;
  • Opiekę duszpasterską w trakcie całej pielgrzymki.

UWAGA: Wymagany jest ważny paszport zagraniczny!!!

Informacje i zapisy: o. Jarosław Antosiuk, tel. (12) 422-72-77, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia są przyjmowane do 11 kwietnia 2018 r. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie wymaganych danych osobowych i wpłata zaliczki.

Pielgrzymka odbywa się z błogosławieństwa Jego Ekscelencji Abp. Paisjusza oraz Jego Ekscelencji Bp. Atanazego.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.